НОВИНИ КОМПАНІЇ "ELMAS TEKSTIL"

Брендова елітна постільна білизна "Almira Mix"

Що стоїть за брендовим товаром торгової марки, зокрема, ТМ "Almira Mix", елітна постільна білизна, яку так люб'язно пропонує покупцям інтернет-магазин "Эльмас Текстиль".
Усі колекції постільної білизни "Almira Mix" відшиваются з натуральних матеріалів без синтетичних домішок і добавок : Сатину, Тенселя, Жаккарда Преміум Класу і Фланелі Супер Люкс.
Спальні комплекти і приладдя з 100% бавовни: однотонні пастельні і білі, а також яскраві з орнаментом, з квітковими малюнками і класичними принтами створюють особливе враження у клієнтів. Брендове постільне ТМ "Almira Mix" орієнтоване на усі вікові категорії: від новонароджених до дорослих: дитяча постільна білизна, комплекти для підлітків, елітні комплекти постільної білизни для дорослих.
Якість продукції від виробника "Almira Mix" (Україна) неперевершена. Комплекти з Сатину і Фланелі активно мають попит влітку і зимою.
Геніальним рішенням провідних менеджерів вітчизняної торгової марки стала пропозиція для кожного з нас  - можливість індивідуально замовити постільну білизну і приладдя : наволочки, простирадла, підковдри, ковдри, покривала, подушки по своїх розмірах і формах з брендовими логотипами: в коробках, тканинних мішках ТМ "Almira Mix", з брендовими стрічками та бірками. 
У свою чергу, "Almira Mix" не забуває балувати своїх нових і постійних клієнтів приємними сюрпризами і подарунками!