Click to order
Ваш кошик
Total: 
Ваше Імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Текстовий коментар
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
 

ДВОСТОРОННЯ ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

У каталозі "Эльмас Текстиль" представлено кольорова двостороння постільна білизна з сатину.

Це стильна постільна білизна ПРЕМІУМ і ЛЮКС КЛАССА.

Висока якість сатинової білизни, м'якість, гладкість, атласне сяйво тканини і благородний блиск поверхні притягують погляди.

Інтернет каталог елітної постільної білизни "Эльмас Текстиль" містить широку колірну гамму пастельних і контрастних тонів.

Двосторонні комплекти складаються з комбінації пари кольорів. Це можуть бути близькі по тону відтінки, темної і світлішої гамми, а можуть бути сполучені контрастні кольори. Двоколірна постільна білизна унікальна. Один комплект двосторонньої постільної білизни - два різні колірні рішення, два настрої.

Чистота і глибина відтінків зачаровує і дарує гармонію. Двосторонній комплект підкреслює відмінний смак і почуття кольору. Підбирати комплект бажано з кольорів, які подобаються і в тон загальному інтер'єру. Двостороння постільна білизна подарує Вам затишок і комфорт.

Ексклюзивна кольорова двостороння постільна білизна з антибактеріальним покриттям дивовижним чином доповнює каталог інтернет-магазину.

Сучасна колекція кольорової двосторонньої постільної білизни ПРЕМІУМ і ЛЮКС КЛАССА розроблена на стандартні ліжка: прямокутні і квадратні.

У інтернет-магазині "Эльмас Текстиль" працює Стіл замовлень, де можна замовити кольорову двосторонню постільну білизну і на круглі ліжка по індивідуальних розмірах, формах.

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом! Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Двосторонній постільний комплект Ви так само можете замовити у будь-якому поєднанні кольорів з каталогу тканин, який ми люб'язно Вам вишлемо за запитом.

Модна кольорова двостороння постільна білизна буде бажаним текстильним подарунком для Вас і Ваших друзів, прекрасно доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр!

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Чекаємо Вас за покупками в інтернет-магазині "Эльмас Текстиль"!
ми на зв'язку WhatsApp Viber Mail Phone
"Elmas Tekstil" - магазин вдалих покупок!
Товари Преміум. Роздріб. Опт.

☎ +38 073 030 70 60
☎ +38 067 211 20 89
Viber, WhatsApp: +38 099 548 13 58
2015-2022