ФЛАНЕЛЕВА ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

Натуральна бавовняна постільна білизна з однотонної фланелі, фланелі з орнаментом, з квітковими малюнками і модними принтами прекрасно доповнює каталог інтернет-магазину.

Постільна білизна з Фланелі представлена для різних вікових категорій в розмірній сітці і широкій колірній гаммі.

Напередодні 2021 року виробник елітного текстилю ТМ "ALMIRA MIX" випустила оригінальну колекцію фланелевої постільної білизни якості Супер Люкс в серіях: фланелева постільна білизна для новонароджених, дитяча тепла постільна білизна в ліжечко з фланелі, підліткова фланелева постільна білизна, постільна з фланелі для дорослих в розмірах: фланелева постільна білизна полуторна, фланелева постільна білизна двоспальна, фланелева постільна білизна євро, фланелева постільна білизна євро-максі, сімейна фланелева постільна з двома підковдрами.

Теплі м'які фланелеві комплекти постільної білизни мають небувалий попит в холодну пору року.

Демісезонна колекція постільної білизни з фланелі розроблена на стандартні ліжка: прямокутні, квадратні.

В інтернет-магазині "Эльмас Текстиль" працює Стіл замовлень, де можна замовити фланелеву постільну білизну Супер Люкс по індивідуальних розмірах і формах від виробника ТМ "ALMIRA MIX".

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Затишні комплекти постільної білизни з фланелі упаковані в ексклюзивні тканинні мішки і прикрашені подарунковою стрічкою.

Добротна постільна білизна з Фланелі Супер Люкс стане чудовим текстильним подарунком для Вас і Ваших друзів, прекрасно доповнить і прикрасить будь-який будинок!

Наша колекція елітної фланелевої постільної білизни з любов'ю підібрана для приватних будинків, для готелів і готельних комплексів.

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Купити фланелеву постільну білизну Супер Люкс можливо в інтернет-магазині "Эльмас Текстиль"!

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

можливості, переваги, вибір
мы на связиViberMailPhone