ФУРШЕТНІ СПІДНИЦІ

В товарній групі Cкатертини, чохли на стільці, ресторанний текстиль інтернет каталогу "Эльмас Текстиль" представлені Фуршетні спідниці ПРЕМІУМ КЛАСУ.

Єдиний виробник елітних фуршетних спідниць на Україні - ТМ "Almira Mix".

Фуршетна (банкетна) спідниця - спеціальний текстильний виріб, використовується для декорування святкових столів. Об'єднати декілька столів в один урочистий презентабельний ансамбль дозволять Фуршетні спідниці ПРЕМІУМ КЛАСУ від ТМ "Almira Mix" .

Каталог "Эльмас Текстиль" пропонує:

- фуршетні спідниці з воланами;

- фуршетні спідниці з рюшами;

- фуршетні спідниці із складками;

- фуршетні спідниці прямі.


Дуже стильно і гармонійно виглядають фуршетні спідниці з глибшими складками.

Банкетні спідниці від " Альміра Мікс" складаються з одного або двох предметів (можливе поєднання однотонних предметів різного кольору).

В інтернет - магазині доступні банкетні спідниці тематичні: весільні, різдвяні, для романтичних вечерь і інших заходів.

Колекція ексклюзивних фуршетних спідниць виконана з високоякісного однотонного сатину преміум (100 % бавовна) високої щільності, приємного на дотик, практичного, з природною легким благородним блиском. По поверхні текстильного виробу не ковзає посуд, за ним легко доглядати, тканина не линяє, витримує велику кількість прань.

Дизайнери ТМ "Альміра Мікс" при виборі кольору фуршетних спідниць рекомендують звертати особливу увагу на інтер'єр ресторану і його колірну гамму.

Ведуча ТМ "Almira Mix" пропонує високоякісні фуршетні спідниці в широкій колірній гаммі і поєднанні кольорів на квадратні, круглі, прямокутні, овальні і ассиметричні столи.

Розміри банкетної спідниці залежать від довжини і висоти столу. Найоптимальнішим варіантом вважаються банкетні спідниці завдовжки від 3-5 м., зручніші у відході. Фуршетні спідниці кріпляться до столів будь-якої форми за допомогою голок, шпильок, кнопок, кліпс (для стільниць не більше 4 см).

Можливе високоякісне індивідуальне пошиття фуршетних (банкетних) спідниць від ТМ "Альміра Мікс" на замовлення по Ваших вимірах.

Така послуга сьогодні дуже затребувана. Враховуючи Ваші побажання, замовлення буде виконано швидко і на високому рівні.

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Стильні оригінальні фуршетні спідниці ПРЕМІУМ КЛАСУ прикрасять будь-який урочистий захід!

Елітні фуршетні спідниці від ТМ "Almira Mix" стануть чудовим текстильним подарунком для Вас і Ваших друзів, якнайкраще прикрасять будь-який інтер'єр, доповнять затишком і теплом!

Інтернет - магазин "Эльмас Текстиль" пропонує фуршетні спідниці для приватних будинків, кафе, ресторанів, для готелів і готельних комплексів.

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Особливий настрій від "Эльмас Текстиль"!

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

можливості, переваги, вибір
мы на связиViberMailPhone