ПІДЛІТКОВА ОДНОТОННА ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА PREMIUM

У каталозі "Эльмас Текстиль" представлена підліткова однотонна постільна білизна з сатину.

Це модна постільна білизна Premium (ПРЕМІУМ) КЛАСУ для підлітків.

Висока якість сатинової білизни, м'якість, гладкість, атласне сяйво тканини і благородний блиск поверхні притягують погляди.

Інтернет каталог елітної постільної білизни "Эльмас Текстиль" містить широку колірну гамму пастельних і контрастних тонів.

Однотонні постільні комплекти Premium для підлітків унікальні.

Чистота і глибина відтінків зачаровує і дарує гармонію. Однотонний підлітковий комплект підкреслює відмінний смак і почуття кольору. Підбирати комплект бажано з кольорів, які подобаються і в тон загальному інтер'єру. Однотонна постільна білизна Premium КЛАСУ для підлітків подарує Вам затишок і комфорт.

Комплекти постільної білизни для сучасних підлітків без малюнків і казкових героїв.

Розроблена колекція однотонної постільної білизни Premium КЛАСУ, поза сумнівом, сподобається молодому поколінню, підліткам або любителям яскравих і нестандартних речей.

Ексклюзивна однотонна підліткова постільна білизна дивовижним чином доповнює каталог інтернет-магазину.

Сучасна колекція однотонної постільної білизни для підлітків Premium розроблена на стандартні ліжка: прямокутні і квадратні.

Сітка стандартних підліткових комплектів:

  1. підліток міні: підковдра - 120 * 200, простирадло - 150 * 210; наволочка (розмір на вибір) - 50 *70 або ж 40 * 60.
  2. підліток максі: підковдра - 140 * 200, простирадло - 150 * 210; наволочка (розмір на вибір) - 50 *70 або ж 40 * 60.
  3. підліток полуторний: підковдра - 150 * 210, простирадло - 160 * 220; наволочка (розмір на вибір) - 50 *70 або ж 40 * 60.
В інтернет-магазині "Эльмас Текстиль" працює Стіл замовлень, де можна замовити однотонну підліткову постільну білизну і на круглі ліжка по індивідуальних розмірах, формах.

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом! Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Однотонний постільний комплект для підлітків Ви так само можете замовити у будь-якому іншому кольорі з каталогу тканин, який ми люб'язно Вам вишлемо за запитом.

Стильна однотонна підліткова постільна білизна буде бажаним текстильним подарунком для Ваших дітей, прекрасно доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр!

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Елітна постільна білизна для підлітків в інтернет-магазині "Эльмас Текстиль"!

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

можливості, переваги, вибір
мы на связиViberMailPhone