ПІДЗОР НА ЛІЖКО З КИШЕНЯМИ

В товарній групі Підзори МODERN інтернет каталогу "Эльмас Текстиль" представлені Підзори на ліжко з кишенями ПРЕМІУМ КЛАСУ.

Єдиний виробник елітних підзорів на ліжко з кишенями на Україні - ТМ "Almira Mix".

Підзори на ліжко з кишенями виконані з високоякісного сатину преміум (100 % бавовна), екологічно чистого, без хімічних добавок. Тканина зберігає усі споживчі характеристики тривалий час.

Підзори на ліжко з кишенями належать до елітної категорії: міцні, щільні, довговічні, мають гладку, шовковисту поверхню, благородний блиск.

Підзор на ліжко з кишенями - це спідниця на ліжко, призначена приховати основу ліжка, простір під нею.

Практичною родзинкою такого підзора на ліжко стали кишені - додаткове місце для зберігання чого-небудь: тапок, книжок, пляшечок з водою, іграшок і так далі. Спідниці на ліжко з кишенями виглядають оригінально і сучасно, мають непідробний попит у сучасних господарок.

Підзори на ліжко з кишенями широко використовуються для усієї сім'ї,
актуальні як в дорослій, так і в дитячій спальні.

ТМ "Almira Mix" пропонує ексклюзивний, стильний підзор на ліжко з кишенями в широкій колірній гаммі: підзор з кишенями (модель 1).

Підзори на ліжко з кишенями від ТМ "Almira Mix" - унікальні якісні текстильні вироби!

В інтернет-магазині "Эльмас Текстиль" працює Стіл замовлень, де можна замовити підзори з кишенями на стандартні і нестандартні ліжка.

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом! Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Стильні високоякісні підзори на ліжко з кишенями з преміум сатину будуть чудовим текстильним подарунком для Вас і Ваших друзів, прекрасно доповнять і прикрасять будь-який інтер'єр!

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Модні підзори на ліжко від "Эльмас Текстиль" з любов'ю для Вас!

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

можливості, переваги, вибір
мы на связиViberMailPhone