ЦІЛІСНІ ПРОСТИРАДЛА ІЗ СПІДНИЦЕЮ

В товарній групі Підзори МODERN інтернет каталогу "Эльмас Текстиль" представлені Цілісні простирадла із спідницею.

Розкішна колекція розроблена дизайнерами ТМ "Almira Mix".

ТМ "Almira Mix" - єдиний виробник цілісних простирадл із спідницею на Україні.

У цій товарній групі "Эльмас Текстиль" пропонує унікальний асортимент якісних цілісних простирадл із спідницею ПРЕМІУМ КЛАСУ - новинка на ринку України!

Вашій увазі цілісні простирадла із спідницею для прямокутних, квадратних і круглих ліжок на стандартні і нестандартні розміри.

Практичні цілісні простирадла із спідницею як однотонні, так і двоколірні представлені в широкій колірній гаммі. Можливі поєднання кольорів за бажанням замовника з Каталогу тканин від ТМ "Almira Mix".

Цілісні простирадла із спідницею пропонуються в різних варіаціях: з рюшами і воланами, із складками, на гумці і в обов'язковому порядку з урахуванням висоти спального місця.

Текстильний вироб - цілісне простирадло із спідницею від ТМ "Almira Mix" відшивається з ПРЕМІУМ сатину (100% бавовна).

Комплекти з цілісним простирадлом - спідницею належать до елітної категорії і мають непідробний попит!

В інтернет-магазині "Эльмас Текстиль" працює Стіл замовлень, де можна замовити цілісне простирадло із спідницею по індивідуальних розмірах і формах.

Вас зацікавило пошиття на замовлення? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом! Менеджер інтернет-магазину "Эльмас Текстиль" проконсультує Вас з усіх питань, що цікавлять.

Неординарна елітна постільна білизна з преміум сатину буде чудовим текстильним подарунком для Вас і Ваших друзів. Цілісні простирадла із спідницею надзвичайно прикрасять Вашу спальню!

ТМ "Альміра Мікс" - надійний постачальник елітного текстилю для підприємств, організацій, роздрібних покупців.

Презентабельне ліжко від "Эльмас Текстиль"!

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

можливості, переваги, вибір
мы на связиViberMailPhone